English
Festiwal
Program
Bilety
Informacje
Dla mediów
Kontakt

Regulaminy

Data publikacji: 30.06.2011

REGULAMINY
REGULAMIN WEJŚCIÓWEK DZIENNIKARSKICH I MEDIÓW
festiwal Łódź Czterech Kultur
13 -17 września 2011

Szanowni Państwo,
z uwagi na fakt, że większość imprez festiwalowych jest bezpłatnych a liczba miejsc na imprezy biletowane jest ograniczona,
podjęliśmy decyzję o niewydawaniu akredytacji na cały festiwal.

Prosimy Państwa o przemyślany wybór.

Rezerwacje na poszczególne wydarzenia biletowane prosimy przesłać na adres
biuro.prasowe@4kultury.pl
 do dnia 30 sierpnia (wtorek), br.


1.    Rezerwacje na poszczególne wydarzenia biletowane prosimy o przesyłanie na adres mailowy biuro.prasowe@4kultury.pl nie później niż do 30 sierpnia (wtorek) br.
2.    Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.4kultury.pl w zakładce DLA MEDIÓW.
3.    Wejściówki można odebrać w biurze prasowym od dnia 08.09.2011 r.
4.    Biuro prasowe mieści się w siedzibie festiwalu Łódź Czterech Kultur, Plac Wolności 5. Biuro będzie czynne w dniach 08.09. - 17.09.2011 w godzinach 09:00 - 15:00 (pn - pt)
5.    Decyzja o przyznaniu akredytacji i ich ostatecznej ilości pozostaje w gestii Biura Prasowego.
6.    Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Biuro Prasowe może odmówić przyznania akredytacji.
7.    Wykorzystująć wejściówkę Użytkownik akceptuje ogólne warunki i zasady ustalone przez Organizatora oraz zasady obowiązujące na terenie obiektu, na którym odbywa się impreza.
8.    O wejściówkę dla dziennikarzy mają prawo ubiegać się pracownicy mediów publicznych i prywatnych. Wejściówka jest jednoosobowa.
9.    Wejściówka dziennikarska zapewnia miejsce siedzące na spektaklach i koncertach w budynkach zamkniętych.
10.  Redakcje czasopism, portali internetowych i stacji telewizyjnych, które otrzymały wejściówki od Biura Prasowego festiwalu, powinny zgłosić planowaną obecność swojego fotoreportera i operatora kamery.
11.  Festiwal nie gwarantuje fotoreporterom ani operatorom kamery miejsc siedzących na przedstawienach i koncertach.
12.  Fotoreporterzy, ani operatorzy kamery nie mogą wykonywać zdjęć (w tym zdjęć bez lampy błyskowej), ani nagrań w trakcie przedstawień i koncertów (chyba, że organizatorzy postanowią inaczej). Biuro prasowe zobowiązuje się jednak do umożliwienia fotoreporterom i operatorom kamery wykonywania ich pracy w trakcie prób prasowych.
13.  Szczegółowe informacje na temat prób otwartych i prasowych dostepne będą w zakładce DLA MEDIÓW.
14.  Fotoreporterzy i operatorzy kamery mają obowiązek stosować się do określonych wcześniej ograniczeń narzucanych przez poszczególnych twórców. Wszelkie informacje dostępne będą w zakładce DLA MEDIÓW.
15.  Praca fotoreporterów oraz operatorów kamery powinna przebiegać w sposób gwarantujący pozostałym uczestnikom wydarzeń festwialowych komfortowy i niczym niezakłócony odbiór.
16.  Fotoreporter i operator kamery mają obowiązek posiadania przy sobie identyfikatora festiwalu i okazywania go na prośbę organizatorów festiwalu. Nieposiadanie identyfikatora może skutkować zakazem wykonywania pracy.
17.  Fotoreporterzy i operatorzy kamery winni posiadać odpowiednie ubezpieczenia NWW związane z wykonywaną przez nich pracą. Organizatorzy festiwalu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek wypadków i zdarzeń zaistniałych w czasie trwania festiwalu.
18.  Złamanie regulaminu skutkuje cofnięciem akredytacji.
19.  W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (biuro.prasowe@4kultury.pl).


 
Regulamin centrum prasowego Łódź Czterech Kultur

1.    Centrum prasowe festiwalu Łódź Czterech Kultur ma swoją siedzibę w budynku przy Placu Wolności 5 w Łodzi. W okresie trwania festiwalu, czyli od 13 do 17 września, centrum będzie otwarte w godzinach 09:00 – 15:00.
2.    Za funkcjonowanie centrum prasowego odpowiedzialne są Justyna Tomaszewska i Patrycja Ruszkowska. Ich pracę wspierają także wolontariusze posiadający specjalne identyfikatory.
3.    Centrum prasowe dysponuje wszelkimi materiałami promocyjnymi Festiwalu.
4.    Centrum prasowe udostępnia informacje o przebiegu i programie imprezy oraz koordynuje organizację wywiadów z twórcami goszczącymi na festiwalu. Centrum przyjmuje również wszelkie uwagi dotyczące przebiegu imprezy.
5.    Osoby z centrum prasowego zobowiązane są do udzielanie jasnych i wyczerpujących odpowiedzi.
6.    Informacje o rozmowach z dziennikarzami, a także korespondencja mailowa zostają odnotowane oraz/bądź przechowywane w dokumentacji centrum prasowego.
7.    Ze względów organizacyjnych oraz ze względów bezpieczeństwa pracownicy centrum prasowego mogą ograniczyć wstęp do pomieszczeń, w których mieści się centrum prasowe – zakłada się jednak, że będzie to miejsce ogólnie dostępne.
 

Tagi: dla mediów, Łódź Czterech Kultur, materiały prasowe, media, regulamin, regulaminy

program